Австрія – це не тільки цікава країна з точки зору туризму, не тільки країна з високими заробітними платами і гідними робочими місцями і топовими вищими навчальними закладами, Австрія славиться своєю медичною школою, а також високою якістю охорони здоров’я, різноманіттям способів лікування різних хвороб, використанням найбільш сучасних медичних розробок, препаратів і обладнання.

Лікування в Австрії: відгуки

Відгуки на лікування в австрійських клініках суцільно позитивні, не можна не згадати про індивідуальний підхід австрійських лікарів до кожного пацієнта і його проблеми.
Особливо славиться австрійська реабілітаційна медицина, відомі успіхи австрійських лікарів в ранній діагностиці різних захворювань, а також успіхи австрійської медицини в області онкології та ортопедії. Австрійський клімат якнайкраще сприяє швидкому одужанню, функціонує безліч курортів, реабілітаційних центрів і різних медичних установ.
Австрійські медичні установи користуються заслуженою популярністю не тільки завдяки високому рівню лікування, але і завдяки особливій інфрасртуктуре, яка дозволяє значно підвищити шанси на повне одужання від різних хвороб в найкоротші терміни. В австрійських медичних установах прекрасно розвинені педіатрія, гінекологія та акушерство, хірургія, репродуктивні технології, пластична хірургія, офтальмологія та інші медичні галузі.

Як поїхати на лікування до Австрії

Все залежить від діагнозу, або ж від складності діагностики. Також для лікування необхідно отримати візу, вказавши у візовій анкеті відповідну мету поїздки, а також приклавши до документів всі потрібні довідки від приймаючої клініки.

Лікування в Австрії: консультації

Всі необхідні консультації з питань лікування в Австрії і необхідних віз, ви можете отримати в Почесному консульстві Австрійської республіки в Харкові. Вичерпні відповіді на всі питання з цього приводу ви можете отримати в ході дзвінка або у відповідний час прийому.