Австрія – це країна, в якій пам’яток – просто не злічити. Батьківщина великого Моцарта, а також інших відомих композиторів, країна з неймовірними гірськими, озерними пейзажами, зі старовинними містами і своєї, особливою атмосферою. Австрія зачаровує з першого погляду і це зовсім не дивно: тут кожен турист знайде те, що йому до душі. Що варто відвідати в Австрії і як правильно спланувати поїздку? Висвітлимо для вас основні моменти.

46

Що варто відвідати в Австрії: пам’ятки

Принадність туризму в Австрії полягає в тому, що кожен тут знайде розвагу до смаку. Для любителів гірськолижного відпочинку альпійські курорти підійдуть найбільш оптимально, водний відпочинок прекрасний в Карінтії – краї розкішних озер, для любителів міських пригод підійдуть мальовничі міста: столиця Австрії – Відень, батьківщина великого Моцарта – Зальцбург, красивий Інсбрук і інші. Безліч музеїв і театрів – знамениті експозиції та постановки яких не залишають байдужих. Австрія – для тих, хто вміє насолоджуватися моментом, розширювати свій кругозір і отримувати нові, цікаві враження.

Турів в Австрію існує безліч – і кожен зі своїм профілем. В цілому, подорож до Австрії можна організувати і самостійно.

Організувати подорож до Австрії самостійно: як

Організація самостійної подорожі до Австрії буде складатися з таких етапів, як:

У разі позитивного результату, ви можете відвідати Австрію. Насправді, алгоритм нескладний і його легко подужати навіть якщо ви плануєте свою першу подорож.

Отримати візу, а також всю необхідну інформацію ви можете в Консульстві Австрійської республіки в Харкові: вичерпні консультації з усіх питань – то, що можна отримати у нас.