Почесний консул Австрійської республіки в Харкові Всеволод Кожемяко займається не тільки своїми консульськими обов’язками, він – успішний бізнесмен, стабільно входить в рейтинги сотні найбагатших українців, власник компанії “Агротрейд”. Втім, бізнес-успіхи – не єдині в арсенал Всеволода, він успішно займається благодійністю, зокрема – з 2014 року надає допомогу бійцям АТО, за допомогою ним же заснованого фонду “Мир і порядок”.

Всеволод Кожемяко: благодійна діяльність

Всеволод Кожемяко – один з найбільш відомих і найбільш активних волонтерів, які допомагають українським бійцям в зоні АТО.Основанний їм фонд “Мир і порядок” активно допомагає бійцям, зокрема, 92-ї бригади, забезпечуючи їх необхідною. Він багато часу проводить з підшефними підрозділами на фронті, що дозволяє реалізовувати благодійну діяльність не менш ефективно, ніж бізнес.

Бізнес-діяльність Всеволода зосереджена навколо агросфери, його компанія “Агротрейд” входить в десятку найбільших українських експортерів зерна.

Всеволод Кожемяко: консульська діяльність

З 2016 року – Всеволод Кожемяко є Почесним консулом Австрійської республіки в Харкові: при бажанні харків’яни можуть записатися на прийом до консула особисто. Всеволод має давні добрі зв’язки з Австрією: зокрема організовувалися поїздки в Австрію дітьми, чиї батьки загинули в зоні АТО, лікування в австрійських лікарнях постраждалих в зоні АТО, фестиваль “Дні України в Відні” і безліч інших заходів. . У число завдань і напрямів діяльності консула входить активний розвиток двосторонніх зв’язків Австрії та України в усіх областях, а також захист інтересів громадян Австрійської республіки, що проживають в Харкові і Харківській області.
Зміцнення австро-українських відносин в різних сферах сьогодні надзвичайно актуально, тому діяльність консульства і Почесного консула, зокрема, виправдана і важлива.