Навчання в Австрії – заповітна мрія для багатьох і це зовсім не дивно: про якість європейського, зокрема, західноєвропейського освіти ходять легенди. Австрійські вузи давно славляться високою якістю навчання, індивідуальним підходам до студентів, безліччю різних профілів навчання. Як поїхати вчитися до Австрії українцеві? Постараємося висвітлити основні питання.

bg_61

Вища освіта в Австрії українцям: як

Сьогодні австрійські вузи надають безліч різних програм навчання, гранти, стипендії та інші можливості. В цілому, для здобуття вищої освіти в Австрії вам буде потрібно знайти вуз, який вам імпонує і спеціальність, відповідну бажаної.

Вища освіта в Австрії: ціна

Якщо ви зможете виграти грант на навчання, отримувати стипендію, то освіту для вас буде максимально вигідним, більш того, багато гранти і стипендії також покривають вартість проживання. Грант або стипендію може виграти студент, які на достатньому рівні володіє німецькою мовою. В цілому, ціни на навчання в Австрії досить демократичні, в середньому вартість становить близько чотирьохсот євро в семестр. Крім основних, існують також англомовні програми, різні програми стажувань, мовні програми: вибрати є з чого. Крім всіх інших плюсів, здобуття вищої освіти в Австрії – це чудовий спосіб істотно розширити кругозір, долучитися до австрійської культури, можливо – знайти високооплачувану роботу за кордоном. Існують також різні програми обміну: для багатьох це – відмінний спосіб повчитися в престижному австрійському вищому навчальному закладі.

Важливо, що вступити в австрійський вуз можна як після школи, так і після декількох років навчання в університеті будинку, так і після закінчення бакалаврату: можна поступити на магістерську програму. Магістерські програми тривають зазвичай близько двох років.

Вища освіта в Австрії: як знайти програму для українця

Існує безліч способів пошуку освітніх програм в Австрії. Вдалим кроком буде звернутися в консульство: тут володіють достатньою інформацією про актуальні програмах і способах отримати вищу освіту в Австрії. Почесне консульство Австрійської республіки в Харкові з задоволенням допоможе харків’янам у цій нелегкій справі: звертайтеся за консультаціями і, можливо, в самий найближчий час ви зможете отримати вищу освіту в прекрасній країні з усталеними традиціями якісного навчання.