Австрійське консульство в Харкові функціонує з 27 травня 2016 року і успішно реалізовує свої завдання, пов’язані з побудовою, зміцненням австро-українських зв’язків. Крім Харкова, консульства також функціонують у Львові, Одесі та Чернівцях.

Консульство Австрії в Харкові: діяльність

Консульство Австрії в Харкові реалізує завдання, пов’язані з візовими питаннями, різними документами, посвідченням підписів, печаток, копій і багато чого іншого. Консульство займається роботою з громадянами, консультаціями по необхідних питаннях, забезпечуються контакти з місцевою владою.

Почесне консульство Австрії у Харкові

На відміну від генеральних консульств, Почесне консульство виконує дещо інші функції. Консульство варто також відрізняти від посольства і місії. Почесне консульство очолюється нештатним консулом: всі обов’язки виконуються в індивідуальному якості. Почесне консульство Австрії у Харкові підтримує зв’язок з іншими австрійськими установами в Україні. При необхідності, харків’яни можуть записатися на прийом до Почесному консулу Всеволоду Кожемяко особисто за телефонами, вказаними в контактах.

За допомогою Консульства, ви можете оформити шенгенську візу до Австрії, оформити необхідні документи для навчання в Австрії та багато іншого. Здійснюється підтримка громадян Австрії. знаходяться на території міста Харкова та Харківської області. Ефективні дипломатичні відносини між Австрією та Україною тривають вже двадцять п’ять років і ми робимо все для того, щоб співпраця була ще більш плідним у всіх сферах: економічній, політичній, соціальній, культурній, туристичній та інших. В рамках діяльності консульства планується безліч різних заходів, зокрема – культурних; консульство досить часто виступає спонсором або партнером виставок, вистав та інших подій.